logo

Kurz nádechového potápěníKurz nádechového potápění

KURZ FREEDIVINGU

Pod vedením instruktora Davida Čániho
FIT  Instructor
AIDA mezinárodní rozhodčí Level E
Prezident AIDA Czech Republic & trenér české reprezentace


Termín: dle domluvy

 

Freediving Instructors and Trainers (FIT) vznikl díky Martinu Štěpánkovi - světovému šampiónovi ve freedivingu a na základě jeho dlouholetých zkušeností s tímto nádherným sportem.

Nyní Tě zveme k objevení krásy freedivingu na vlastní kůži.
...přidej hloubku tvému životu.


Zakuste nepopsatelný pocit volného potápění.
Zadržíte dech na mnohem delší dobu,  potopíte se na nádech mnohem hlouběji než jste si kdy mysleli.
Bazénová forma  kurzu probíhá na ostravském bazénu  SAREZA jeho součástí jsou teoretické části ( bezpečnost, fyziologie, technika, výstroj atd. ) a praktický výcvik zaměřený na disciplíny:

Statická apnoe
( zadržení dechu ve vodě na co nejdelší dobu )

Dynamická apnoe

( uplavání co největší vdálenosti pod vodou – s / bez ploutví ) Většinou není problém pro absolventy kurzu zadržet dech na dobu tří minut
a uplavat pod  vodou bez ploutví 50 metrů. Tyto výkony a naučené techniky Vám, v následující sezóně, umožní při běžném šnorchlování dosáhnout většího komfortu a delší doby strávené v tajemném světě ticha.

Level I Freediver
studenti přichází do programu buď již se zkušeností s potápěním na nádech, ale do jisté míry  limitovaní nebo zcela bez zkušenosti. Někoho v minulosti držel zpět  například nepříjemný tlak v uchu, nebo jiné problémy.

FIT Level I Freediver replika klockor program je dvoudenní kurz sestavený pro plavce a "šnorchlaře". Ukáže a  naučí je dovednosti,  které umožňují potápět se bezpečně a pohodlně do hloubky 20ti metrů.

Level I Freediver program:

prihlaska-freediving.xls