logo

JordánskoAQABA - JORDÁNSKO S POTÁPĚNÍM
Ideální zájezd pro ty, kteří chtějí vyzkoušet neokoukanou destinaci, potápění k vrakům a vzít s sebou třeba rodinné příslušníky, které jistě zláká výlet do světoznámé Petry a pouště Wadi rum.
Aqaba nabízí pohodlné potápění ze břehu – k jednotlivým lokalitám doplavete od 15 – 150 m. Dva dny na lodi a noční ponor jsou pro zpestření programu, ale nejste nijak limitováni počtem osob jako na tradičním safari – opět se vracíte do hotelu.
Hloubky se pohybují od 7 m do 35 m (nejvíce lokalit je v hloubce 15-20 m), tedy doporučujeme i začátečníkům. Teplota vody na podzim, kde se míří naše přímé charterové lety z Prahy je kolem 27-29C.

 

5 DNÍ POD VODOU S 11 PONORY + POSLEDNÍ DEN VÝLET
1.DEN: V 10 h odlet z Prahy, přímý let 4 hodiny do Aqaby, v ceně zavazadlo 8+23 kg. Po přistání a vstupních formalitách transfer do hotelu cca 20 minut.
2.DEN: Snídaně, 8:30 transfer z hotelu, potápění ze břehu (2 ponory denní: 1/ Tank + 7 sisters, 2/C-130 , oběd, nápoje, plnění lahví, závaží a vybavení dle potřeby )
3.DEN: Snídaně, 8:30 transfer z hotelu, potápění ze břehu (2 ponory denní 1/ Japaneese garden, 2/ Cedar pride , oběd, nápoje, plnění lahví, závaží a vybavení dle potřeby)
4.DEN: Snídaně, 8:30 transfer z hotelu, potápění ze břehu (2 ponory denní: 1/ Raibow reef , 2/ King Abdullah reef, oběd, nápoje, plnění lahví, závaží a vybavení dle potřeby)
5.DEN: Snídaně, 8:30 transfer z hotelu, potápění z lodi (2 ponory denní: 1/Black rock , 2/ Military museum , oběd, nápoje, plnění lahví, závaží a vybavení dle potřeby)
6.DEN: Snídaně, 8:30 transfer z hotelu, potápění z lodi (2 ponory denní : 1/ Power station, 2/Tri-Star aircraft, (občerstvení, nápoje, plnění lahví, závaží a vybavení dle potřeby ) + 1x noční ponor Cedar pride s večeří a nápoji
7.DEN: Snídaně, výlet dle výběru – viz nabídka níže nebo volný den
8.DEN: Snídaně, dopoledne volno na balení k odletu a město, odlet do ČR v 16:45, přistání v Praze ve 20:00

 

CENA ZAHRNUJE:
• letenku Praha – Aqaba – Praha ( přímý let 4 h) s kabinovým zavazadlem 8 kg + odbaveným zavazadlem do 23 kg /Smartwings – při nahlášení předem zavazadlo až 31 kg bez doplatku
• jordánské vizum
• transfery z/na hotel z letiště a z/na potápění
• 7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu DWEIK3 AQABA ‚ velmi pěkný standard – klimatizace, lednice, varná konvice na pokoji, čistota a skvělá lokalita v centru města – ideální na večerní procházky a návštěvy bister a restaurací – jsou levnější než hotelový bufet
• Služby dive centra – plnění lahví, vybavení dle potřeby, instruktor každý den se skupinou, dle rozpisu 11 ponorů, občerstvením během potápění (nápoje – voda, džus, oběd)
• český delegát