logo

DAN 

nové typy členství najdete na
http://www.daneurope.org/ 

Je potápění vaše zábava i láska?
Chcete být vždy zajištěni a v bezpečí?
DAN Sport

DAN Sport Bronze
59 euro
Vhodné pro všechny potápěče,  kteří necestují příliš často, ale vždy chtějí být řádně pojištěni. zahrnuje rekreační potápění (se vzduchem i nitroxem), ale do omezených hloubek (40 metrů). Nezahrnuje technicke potápění.

DAN Sport Silver
85 euro
DOPORUČUJEME
všem rekreačním potápěčům. Zahrnuje všechny druhy potápění,  včetně technického.  Bez omezení hloubek. Cena pro pár potápěčů 136 Euro - stejné jméno a stejná adresa a nebo doklad  o sňatku.

DAN Sport Gold
195 euro
Určeno nejnáročnějším potápěčům. Vyšší pojistná plnění. Zahrnuje všechny druhy potápění,  včetně technického. Bez omezení hloubek.

DAN Family Sport Silver
136 euro 
Pro rodinu, jejíž všichni členové jsou rekreačními potápěči.

DAN Family Travel
Hodí se pro rodinu,  v které se již nikdo další nevěnuje potápění, ale všichni rádi cestují.

Národní kancelář DAN Europe Česko - tel. 773922991 v pracovní dny
Adam Macura nebo email amacura@daneurope.org

DAN Česko - www.amfi.cz/daneurope.html

DAN Europe je mezinárodní nezisková nadace, které mimo jiné nabízí potápěčům speciální mezinárodní celosvětově platné na míru šité pojištění potápěčů.
Blíže se s činností nadace můžete seznámit v  informačních brožurách nebo na http://www.daneurope.org/

Pokud máte zájem o členství v nadaci DAN Europe a z jakýkoliv důvodů volíte platbu v České republice rádi Vám pomůžeme, zašlete nám na email: divetravel@divetravel.cz
   jméno, příjmení, místo a datum narození, národnost, adresu včetně PSČ, e- mail, telefonní kontakty, zvolený typ členství.
Vedle toho může tyto identifikační údaje vyplnit jako alternativu  na http://www.daneuropecesko.org/

platba:

       Možnosti platby členského poplatku v nadaci DAN  Europe na účet v České republice. Mimo to samozřejmě způsob, jak se stát členem i nadále zůstává přihláška cestou http://www.daneurope.org/ a platba členského příspěvku  bankovní kartou přes internet.
    Bankovním převodem na účet DAN Europe Česko, prosím, uhraďte odpovídající částku v Kč nebo složte hotovost v eurech nebo v Kč v kterékoliv pobočce Raiffeisen banky.
Číslo účtu je: 1909332028/5500.
Kvůli identifikaci ve zprávě pro příjemce uveďte jméno, příjmení, DAN a typ členství, např. DAN Silver Sport 
Jako variabilní symbol uveďte, prosím,  Vaše členské číslo v nadaci DAN  Europe nebo rodné číslo.
UPOZORNĚNÍ: pokud nebude uvedeno ve zprávě (bývá označována také jako  popis transakce, avizo a pod.) pro příjemce Vaše jméno, pak nebude žádost  vyřízena!

V současnosti  počítejte kurz 1 euro = 28,00 Kč Pokud máte zájem o sponzorské body uveďte Vaše sponzorské číslo.

E- mailem z centrály DAN  Europe v Italii obdržíte potvrzení o členství i členské číslo a poštou asi do 8 dnů členskou kartu a další náležitosti. Členem se stanete nebo svoje členství obnovíte od následujícího dne připsání identifikovatelné platby členského poplatku na účet. Z evropské  centrály obdržíte e- mailem Vaše členské číslo.

Poplatek za Sport Silver činí: 85 EUR