logo
logo logo logo

Guláška 2020Milí přátelé,

máme skvělou zprávu. Hranice se opět otevřely a naše akce se může začít plánovat!

Prosím o nahlášení zájemců, abychom měli všichni dostatek jídla a pití. Kdyby jste potřebovali něco půjčit, určitě se ozvěte. Nejlépe mně (Nikol) :)

 

Sraz na Gulášce, na základně DiveINN, v pátek večer, kde si dáme noční ponor a oficiálně zahájíme klubovou akci (GPS souřadnice 48.215569, 17.43299).

Přespání máme zajištěné na pozemku DiveInn. Je potřeba mít s sebou vlastní spacák, stan, popřípadě auto nebo obytný vůz :) Pohodlnější nátury si můžou zabezpečit ubytování v nedalekém penzionu Zelený Dvor nebo někde poblíž (rezervaci si každý zajišťuje sám).

V blízkosti není žádný bufet, tak si doneste dostatečnou zásobu jídla a pití :) Díky Šroubkovi budeme mít k dispozici centrálu, bečku piva a chlaďák. O foukání lahví máme postaráno. Na pozemku jsou jenom dva přístřešky a suchá toaleta.

Pro ty, kteří na lokalitě ještě nebyli, potápění je velmi pěkné, jezero patří mezi jedno z nejčistčích na Slovensku. Teplota v červnu na hladině cca 23 stupňů/ v hloubce cca 13 stupňů, viditelnost kolem 8m a více (závisí na počasí), bujarý rybí život a hodně atrakcí.

Pokud ještě nejste v klubě a rádi by ste se k nám přidali, neváhejte a napište nám na divetravel@divetravel.cz nebo volejte na +420 774 777 637 (Nikol).

Těšíme se na Vás :)

Guláška 2020